"Szent Márton öröksége" Konferencia - Szent Márton Lovagrend megalakulása”

2021.06.19.

"Szent Márton öröksége" Konferencia - Szent Márton Lovagrend megalakulása

A Martinus Vallási és Kulturális Egyesület tisztelettel meghívja Önt a „NAPONTA, MINT SZENT MÁRTON” című, TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-00895 azonosító számú projekt keretében megvalósuló „"Szent Márton öröksége" Konferencia - Szent Márton Lovagrend megalakulása” című rendezvényre.

A konferencia célja, hogy Szent Márton utódai találkozzanak és megosszák tudásukat, tapasztalataikat egymással. A szent szellemiségének 21. századi felmutatásának elősegítésével a helyi történelmi és kulturális örökségen nyugvó települési identitást kívánjuk erősíteni.

IDŐPONT:    2021. június 19., 9.00

HELYSZÍN:  Megyeháza - Szombathely, Berzsenyi Dániel tér 1.

A rendezvényen a részvétel ingyenes, de a járványügyi helyzetre való tekintettel regisztrációhoz kötött!

Regisztráció: nemeth.zsuzsanna.martinus@gmail.com

A rendezvény hivatalos meghívója és részletes programterve a letöltések menüpont alatt érhető el.

"Szent Márton öröksége" Konferencia - Szent Márton Lovagrend megalakulása”