Karácsonyi ünnepség

2019.12.28.

A MARTINUS Vallási és Kulturális Egyesület karácsonyi ünnepségén Schauermann János Atya köszöntötte a Szent Márton Látogatóközpontban az egyesület megjelent tagjait, majd Németh Zsuzsanna az egyesület elnöke az elmúlt év eseményeiről és eredményeiről képes beszámolót tartott. Az egyesület jelenlévő új tagjai is bemutatkoztak, nagy örömünkre szolgál, hogy 10 fővel gyarapodott az egyesület tagsága. A vacsorával egybekötött ünnepségen a tagok közül volt aki verssel, míg mások énekkel és gitárjátékkal örvendeztették meg az ünneplőket. Áldott, békés ünnepeket kívánva egymásnak ért véget az összejövetel.

Karácsonyi ünnepség