Elérhetőségek

Martinus Vallási és Kulturális Egyesület

Cím: 9700 Szombathely,
Szent Márton u. 40.
Telefon:
+36308301816
E-mail:
nemeth.zsuzsanna.martinus@gmail.com
Elnökség facebook


Szent Márton Díj

2020.11.27.

Pénteken délután a járványhelyzetre tekintettel, nem Pannonhalmán, hanem a kaposvári püspöki hivatalban adták át főtisztelendő Somos Lászlónak a rangos Szent Márton díjat annak alapítói, Haál Gábor ügyvezető igazgató, Bábolna Nemzeti Ménesbirtok, Simon Attila vezérigazgató, Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. és Hortobágyi T. Cirill OSB főapát, Pannonhalmi Főapátság.

A méltatás szerint Somos atya jelentősen hozzájárult a Pannon térség természeti és kulturális értékei megismertetéséhez, annak megőrzéséhez.
 
SONLINE Somogy megyei hírportál
Fotó: Kovács Tibor
Szent Márton Díj


Vissza az előző oldalra!
Weboldalunk sütiket (cookie) használ működése folyamán annak érdekében, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek, valamint a látogatottság mérése céljából. A sütik használatát bármikor letilthatja! Erről bővebb információkat olvashat itt: Adatkezelési tájékoztatónk
Martinus Vallási és Kulturális Egyesület - Magyar